Ne-am mutat pe Patria Prima, fondat de mine si ai mei prieteni din IT. Luptam real contra sistemului. Urmariti-ne acolo, multumim! Aici nu voi mai publica articole din lipsa de timp!

User's avatar

Subscribe to Derapaje - Ne-am mutat pe Patria Prima!

Multumesc tuturor, nu vor mai aparea articole noi pe Derapaje, ma gasiti pe Substack-ul Patria Prima, primul ONG romanesc care investigheaza si reclama la autoritati!

People